Evidenční číslo: 14
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Břasy, Rokycany
Cena: 2 700 000Kč
2 700 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi prostorný a světlý byt 3+1 ve východní části obce Břasy u Radnic. Bytový dům s pěti byty má zděné obvodové zdi i příčky (cihla) a do spoluvlastnictví majitelů bytů patří i přilehlý, převážně zatravněný pozemek o výměře cca 240 m2.
Byt je umístěn ve zvýšeném přízemí, orientace oken je na JZ a SV. Okna jsou plastová, původní koupelna a WC jsou sloučeny v jednu místnost a vana nahrazena sprchou, jinak je byt v původním stavu. Koupelna je prosvětlená a odvětrávaná dvěma okny. Prostorný byt o výměře 71,18 m2 je doplněn ještě dvěma sklepy (16 m2). Sklepy jsou přímo pod bytem. Topení je kotlem na tuhá paliva umístěným v menším sklepě, díky tomu je možné individuálně nastavit komfortní teplotu a současně udržet nízké náklady na vytápění. Ohřev vody je el. bojlerem umístěným v koupelně. Do domu je zaveden plyn, rozvod do bytu zatím nebyl realizován.
Vedle domu je samoobsluha COOP, cca 250 m od domu je zastávka autobusu ve směru na Plzeň, Radnice a Rokycany. Pěšky se za 5 minut můžete ocitnout v přírodě u zatopeného lomu s pláží.
V obci Břasy je příjemné a klidné bydlení a o její občany je dobře postaráno. Zástavba v Břasích je téměř spojena se sousední obcí Stupno a pro obyvatele obou obcí je tu pošta, lékař, mateřská i základní škola, vlak, autobus, obchody, služby. Kromě toho se obec pyšní krásným okolím s atraktivními turistickými cíli, velkým množstvím kulturních a sportovních akcí a novým volnočasovým areálem Ultramarinka, který Břasům může závidět leckteré město. Tento rozlehlý areál byl vybudován asi 300 m od prodávaného bytu, prakticky v centru obce a najdete zde mj. in-line dráhu, discgolf, zimní svah, parkourové a pumptrackové hřiště, jezírko s vodotryskem, relaxační a grilovací zónu a mnoho dalšího.
Cesta autem je na okraj Plzně 20 km, Rokycany jsou vzdálené 12 km, u Rokycan je také nájezd na dálnici D5 v obou směrech. Cesta z Břas do Prahy (Zličín) trvá cca 50 minut.
Doporučujeme všem, kteří vyhledávají pohodlné bydlení v rozvíjející se obci s dobrou dostupností dálnice a krajské metropole. S financováním bezplatně pomůžeme.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Břasy, Rokycany
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha sklepa: 16m2
Plocha zahrady: 241m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 1. podlaží
Počet NP: 3
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Inženýrské sítě

230V, Voda, pitná, Kanalizace

Dopravní dostupnost

Silnice, Vlak, Autobus, Dálnice

Vybavenost v okolí

Pošta, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Supermarket

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva

Elektro:

230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?