O nás

Realitní & vzdělávací agentura, s. r. o. vzniká v lednu roku 2007,  kde jejím prvotním cílem je vzdělávání v oblasti realit - nemovitostí. Vznik této společnosti je důsledkem poptávky z řad realitních kanceláří a agentur. Náš tým lektorů se skládá zejména z právníků a vysokých manažerů, kteří prakticky denně řeší problematiku spojenou s nakládáním s realitami. Kurzy jsou koncipovány s maximálním důrazem na praktickou a názornou stránku (práce s konkrétními dokumenty, představení nejlepších pracovních postupů apod.), aby byly co možná nejjednodušeji uchazeči převzaty do jejich praxe. Pro každou realitní společnost je z pohledu dlouhodobé existence a úspěchu (tvorby přiměřeného zisku), zcela nezbytné poskytovat kvalitní služby prostřednictvím svých realitních makléřů. V dnešní době je úroveň realitních makléřů velmi odlišná a často mnohdy právem veřejně kritizovaná.

REALITY

V současné době však dochází k restrukturalizaci společnosti, kde se kolektiv zaměřuje nejen na pořádání odborných kurzů a školení, watches ale společnost se také sama aktivně zapojuje do procesu obchodu s nemovitostmi. Našim klientům nabízíme s ohledem na několikaleté zkušenosti nadstandardní služby spojené s prodejem či pronájmem vlastních nemovitostí. Samozřejmostí je kompletní právní servis, kdy smluvní dokumentaci pro vás vypracuje advokátní kancelář a součástí její nabídky je také úschova finančních prostředků. Dále zajišťujeme pro klienty kupující financování  vybrané nemovitosti. Součástí komplexního servisu je také zajištění znaleckého posudku nemovitosti, ať se bude jednat o odhad reálné tržní ceny, nebo o odhad pro daň z převodu nemovitosti. Vypracování daňového přiznání je pro nás také samozřejmostí. V komplexnosti poskytovaných služeb jsme šli ještě dál.  Obchodní případ by totiž neměl končit podáním daňového přiznání na příslušný finanční úřad, ale naši specialisté jsou připraveni zajistit pomoc také při přepisu jednotlivých médií.

EXEKUCE

V rámci komplexnosti našich služeb spojených s prodejem nemovitostí se také aktivně profilujeme do oblasti exekucí. Vaše dluhy totiž neznamenají váš konec. Což znamená, že si s touto komplikací umíme poradit. Zajistíme oddlužení vaší nemovitosti, kterou replique montre s námi poté dále můžete bezpečně prodávat. Neváhejte tedy vyplnit k tomuto účelu určený formulář, který naleznete v dolní části této stránky. Naši specialisté se s vámi neprodleně spojí a navrhnou vám konkrétní řešení. 

Regatta countdown around the subdial, and hublot masterpiece replicahublot masterpiece replica hour markers are actually what result in the replica watch stick out. However, the 39mm situation and 19mm lugs ensure that it stays classy and best replica watches understated like a vintage replica watch ought to be.
   Zašlete nám dotaz

Prodáváte dům, byt, chatu, pozemek a chcete nám ho nabídnout? Nebo vás zajímají naše služby a výhody spolupráce s námi? Neváhejte a využijte tento kontaktní formulář.

S poskytnutými informacemi nakládáme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.